افتتاح خط تولید انبوه وانت پادرا پلاس در زامیاد

 افتتاح خط تولید انبوه وانت پادرا پلاس در زامیاد

با حضور سید جواد سلیمانی، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و جمعی از مدیران، خط تولید انبوه وانت تجاری پادرا پلاس در گروه خودروسازی زامیاد افتتاح شد. این خودرو را می‌توان فیس لیفتی مناسب از پادرا که خود فیس لیفت ناقص از وانت زامیاد (همان نیسان آبی خودمان) بود به حساب آورد. مهمترین ویژگی این خودرو که سایپا به دنبال آن بوده است رساندن وانت محبوب نیسان آبی به استانداردهای روز است که از آن جمله می‌توان به سطح آلایندگی یورو ۵، کیسه هوا برای هر دو سرنشین و ترمزهای ضدقفل ABS اشاره کرد.

تغییرات در بخش ظاهری این بار قابل توجه و محسوس است. درب‌ها و گلگیر جلو با ظاهر بهتر در طرفین، جلوپنجره جدید با آبکاری کروم، چراغ‌های بزرگ بلوری، آینه بغل‌های برقی جدید، سپر جلو به همراه مه شکن و کانسپت جدید دستگیره درب نمونه‌های بارز از تغییرات ظاهری در بخش خارجی وانت است. خوشبختانه تزئینات داخلی هم دستخوش تغییرات جدی و بهتر شده. از داشبورد گرفته تا فرمان، رودری‌ها و صندلی‌های جدید. به گفته زامیاد تغییرات داخلی خودرو راحتی سرنشینان را به همراه دارد. متاسفانه بخش بار و پشت پادرا پلاس دقیقا همان زامیاد Z24 است. فرمان هیدرولیک هم در این وانت فراموش نشده.

به گفته زامیاد میزان داخلی‌سازی پادرا پلاس حدود ۷۰ درصد است و در آینده نزدیک این میزان بیشتر خواهد شد. با توجه به تناژ باری این ماشین و همچنین قیمت تمام شده آن نسبت به وانت‌های همرده و کمبود تنوع وانت‌ در ایران احتمالا شاهد استقبال از این خودروی تجاری سبک خواهیم بود. طبق برنامه قرار است امسال ۱۰۰۰ دستگاه پادرا پلاس تولید و روانه بازار شود.

منبع: saipanews.com

اشتراک گذاری

رامین جهان پور

کارشناس عمران هستم. از سال 87 مشغول فعالیت تولید محتوا در حوزه آی تی بودم و هم اکنون در زمینه حمل و نقل می نویسم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *